Elektrik Satışı

Sizin için çevreye uyumlu temiz enerji üretiyor ve uygun fiyata satıyoruz. Elektriği çok daha ucuz kullanarak giderlerinizi azaltmak istemez misiniz? Serbest Tüketiciler elektriği daha ucuza kullanabiliyorlar. O halde işte fırsat! Gelin tanış olalım.

Serbest Tüketici Nedir ?
Serbest tüketici tedarikçisini seçme serbestisine sahip gerçek veya tüzel kişidir. Serbest Tüketici olmak için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) tarafınca her yıl belirlenen “Serbest Tüketici Limiti”nden daha fazla elektrik enerjisi tüketiyor olmak gereklidir.

Kurumunuzun yıllık elektrik tüketimi 30.000 kWh’nin üzerindeyse yani ayda yaklaşık 800 TL ve üzerinde elektrik tüketiyorsanız siz de “Serbest Tüketici” siniz demektir. Serbest Tüketici statüsündeki kurumlar kendi tedarikçilerini seçerek TEDAŞ’ın tarifelerinden daha uygun fiyata elektrik enerjisi kullanma hakkı kazanırlar.

Kayseri ve Civarı Enerji Üretim San. ve Tic. A.Ş, kurumunuza özel bir çalışma yaparak elektrik maliyetlerinizi düşürmeniz için size en uygun teklifi sunar.

İndirim oranlarını görüşmek üzere şirketimize bekliyoruz.

Gereken Belgeler

- Serbest Tüketici Enerji Alım Satım Bildirim Formu
- Tesisatla İlgili Varsa Teşvik Belgeleri
- Son Ayın Elektrik Faturası Fotokopisi
- Vergi Levhası
- Ticaret Sicil Gazetesi
- Şirket İmza Sirküleri

Bazı durumlarda aşağıdaki belgeler de ek olarak istenebilmektedir:
- Elektrik Borcu Olmadığına Dair Belge
- Tek Hat Şeması
- Tüketim Detayı
- Kullanmakta olduğunuz elektrik sayacının çok zamanlı dijital sayaç olması


 
 
Elektrik Üretimi
Elektrik Dağıtımı
Elektrik Pazarlama
Elektrik Satışı
Referanslarımız
 
YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerik yalnızca bilgi amaçlı olup resmi belge olarak kullanılamaz. Uyuşmazlık halinde Kurum kayıtları esastır
Yazılım Tasarım Denizmedia